Шановний Ігор Гарійович!

 

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ваша принциповість, виваженість, добропорядність, працелюбність, гострий розум, вміння тримати удари долі забезпечили Вам блискучу кар’єру. Ваша  працелюбність, рішучість та вольовитість, але в той же час відкритість та людяність воістину вражає.Ваш твердий характер, відповідальність та впевненість у своїх силах розкривають якості характеру волю, здатність до аналізу та гідність тримати удари. Ваша невгамовна енергія цілеспрямованість, дозволяє вирішувати відповідальні завдання.

Будьте добрим, будьте чесним, будь справедливим. Саме ці якості надають Ваш владний характер, скликають, втіленні в життя ідея добра і справедливості. Ваш професійний обов'язок гідний приклад істинного героя.

Глибоко шануємо та поважаємо Ваш вольовий шлях та неоціненний життєвий досвід.

Шановний Ігор Гарійович!

Від щирого серця бажаємо, натхнення, турботи ласки, любові та затишку у душі. Нехай кожен день буде сповнений гарним настроєм, ніколи не підводить і дарує душевні зустрічі. Від усієї душі прийміть наші найщиріші побажання! Ми бажаємо залишатись такою харизматичною. Нехай супроводжує Вас завжди любов та турбота, а дорогу освітлює щаслива дороговказна зірка! Удачі в пізнанні нових ідей, саморозвитку і прагнення тільки до найкращого!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking