Шановний Романе Олександровичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Ювілеем!

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стали на шлях служіння українському народові.

Ваш приклад щоденної сумлінної роботи над собою, вимогливості й працездатності, талант організатора і мудрого керівника, викликають глибоку повагу.

Ми цінуємо Ваш значний внесок в виконнані свого професійного обов'язку, стоячи на сторожі Закону. Без вагань жертвуючи собою. Ваша невгамовна енергія цілеспрямованість, дозволяє вирішувати відповідальні завдання, які мають величезне значення для України.

Вірність присязі Ви довели не словом, а ділом, адже більш ніж 15років Ви посвятили для всієї України. Вас у 2015 році призначено на посаду начальника Криворізького відділу поліції ГУНП у Дніпропетровській області, де Ви, здавалося б у дуже складній ситуації, за два роки виконали намічене: згуртувати коллектив, розкриття злочинів зросло на 33%, із 25 вбивств, які трапилися у 2016 році, 24 розкрито.

Виконуючи вимоги боргу, Ви виступаєте, як носій певних моральних обов'язків, який усвідомлює і реалізує їх в своїй діяльності. Сферу моралі з достатньою підставою називають сферою належного. Будьте добрим, будьте чесним, будь справедливим. Саме ці якості надають Ваш владний характер, скликають, втіленні в життя ідея добра і справедливості. Ваш професійний обов'язок гідний приклад істинного героя.

Глибоко шануємо та поважаємо Ваш вольовий шлях та неоціненний життєвий досвід.

Шановний Романе Олександровичу!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, сили духу, натхнення, оптимізму і нових плідних здобутків. Від усього серця бажаємо, щоб Ваш день народження ознаменувався новими досягненнями, творчими ідеями та успішними проектами, усе зроблене Вами було непідвладне плину часу і зміні поколінь. Бажаємо бадьорості духу, успіхів та удачі. Нехай Ваше життя буде зігріте теплом близьких людей, радість безмежно панує у душі та несе у Вашу оселю спокій і злагоду! Хай тепло та повага людської вдячності завжди зігрівають Вас.

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking