Шановний Кариме Ходжиєвичу!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Протягом своєї діяльності Ви забезпечували випуск нової генерації молодих працівників міліції, професійним і життєвим девізом яких є вірність служінню народу і Батьківщині, охорона правопорядку, боротьба зі злочинністю, захист прав і свобод громадян. Переконаний, що Ваш високий професіоналізм та багатий досвід і надалі сприятимуть знаходженню правильних відповідей та ефективних рішень щодо завдань, які постають сьогодні перед організаційно-інспекторським Управлінням МВС Республіки Таджикистан.

Від себе особисто, членів вченої ради, науково-педагогічного складу, курсантів і студентів, ад’юнктів і докторантів Донецького юридичного інституту МВС України висловлюю Вам подяку за розвиток і зміцнення співробітництва між Донецьким юридичним інститутом МВС України та Академією МВС Республіки Таджикистан, і за особисту участь у міжнародних конференціях та інших проектах за підтримки Фонду Ганса Зайделя.

Нехай і надалі Ваші професійні знання і досвід сприяють подальшому розвитку співпраці закладів освіти МВС Республіки Таджикистан з Донецьким юридичним інститутом МВС України.

Шановний Кариме Ходжиєвичу!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та добробуту, миру і злагоди, найповнішої реалізації добрих намірів і життєвих планів, невичерпної енергії, наснаги в роботі.

З повагою,

за дорученням колективу,

ректор Донецького юридичного інституту МВС України,

професор Бесчастний В.М.

Real time web analytics, Heat map tracking