Шановний Володимире Павловичу!

Від усього колективу вишу-переселенця прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви належите до золотої плеяди видатних український вчених, які є основоположниками сучасної вітчизняної наукової школи.

Ваш творчий пошук у галузі механіки деформованого тіла, неабиякий талант науковця та реформатора стали запорукою успішного захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук.

Розпочинаючи свою професійну кар’єру з асистента, а потім доцента кафедри теоретичної механіки, та будучи неперевершеним педагогом, Вам, довірено очолити потужний навчальний заклад на Сході України – Донецький державний університет, який під Вашим керівництвом протягом 15-ти років незмінно входить до десятки найкращих вузів держави.

Завдяки Вашій ініціативності виш починає жити новим, яскравим життям, де пошановують обдарованих студентів, кращих молодих науковців та талановитих викладачів, підтримуючи їх творчі наукові дослідження та проекти. Опікуючись життям і проблемами університету, Ви продовжуєте демонструвати свою особливу стилістику роботи і в науковій сфері. На всіх адміністративних посадах Ви не тільки підтримуєте творчі наукові ініціативи, а й власне ініціюєте різноманітні наукові дослідження та проекти. Так, саме Вам належить ідея співпраці Білорусі, Росії та України через створення Консорціуму прикордонних університетів цих держав. Особливої похвали заслуговує проведення у 2005 році VI Міжнародного конгресу україністів, де Ви проявили уміння узагальнити і передбачити увесь обшир подій, спрогнозувати перебіг роботи заходу, віднайти джерела фінансування для проведення цього форум, а ще й стати душею конгресу від самого його початку до завершення.

Будучи виключно талановитим науковцем та активним громадським діячем, Вас обирають академіком Національної академії наук України, керівником Донецького наукового центру НАН України та Міністерства освіти України, головою Донецького обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта». За видатні заслуги перед Батьківщиною Ви удостоєнні звання заслуженого діяча науки і техніки України та Героя України, нагороджені орденами князя Ярослава Мудрого V та IV ступенів, а також є лауреатом Державної премії України в галузі науки та техніки, володарем ордена Франції «Академічна Пальма» та ордена Держави.

Енергійний, творчий та ініціативний, принциповий і шляхетний — це ті визначальні риси, які проклали шлях Вам як блискучому вченому, талановитому керівнику та Людині з великої літери, яка своїми справами ввійшла в історію успіхів освіти і науки України!

Шановний Володимире Павловичу!

У цей святковий День бажаємо Вам міцного здоров’я, невтомності, ясності думок і легкості почуттів, більше безтурботності і веселощів, яскравих відчуттів і душевної бадьорості. Нехай життєва енергія вирує в крові сильніше кожен день.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking