Шановна Татьяна Петрівна!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Висловлюємо Вам слова щирої вдячності за вклад у бібліотечну діяльність, чим забезпечуєте наших курсантів, студентів та слухачів необхідними матеріалами, адже саме з книги починається відкриватися великий світ знань, які вони здобудуть й в подальшому забезпечуватимуть нашій державі розвиток та процвітання.

Ми цінуємо Вас За доброту, небайдужість до своєї справи, людяність, уміння підтримати та готовність завжди прийти на допомогу є саме тими достойними рисами, які стануть запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього. Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність, порядність та позитивне ставлення до життя стали запорукою поваги та симпатії до Вас усіх працівників, студентів та слухачів нашого навчального закладу. Ви маєте глибокий досвід у комплектуванні та наукової обробки літератури, без чого повноцінну діяльність бібліотеки неможливо уявити.

Шановна Татьяна Петрівна!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, щастя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас завжди підтримують та надихають рідні і близькі, розуміють та поважають колеги, минають стороною будь-які негаразди та непорозуміння.

 

Хай світить Вам щаслива доля,

Хай обминає Вас журба.

Бажаємо Вам на видноколі

Блаженства, миру і добра!

З повагою,

за дорученням колективу,

ректор Донецького юридичного інституту МВС України

професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking