Шановний Олег Володимирович!

Прийміть щирі найтепліші вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви не тільки втілюєте у собі якості найбільш видатних людей сучасності,але й подаєте належний приклад майбутнім правоохоронцям. Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм були гідно оцінені під час керівництва на  посадах правоохоронних органів.

Ваше народження на новорічні свята, немов символ нового, як початок. Безумовно Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування. Вірність обраній справі, набутий досвід, високий професіоналізм, почуття відповідальності стали запорукою Ваших значних успіхів розпочинаючи з 1996 року на посаді слідчого аж до 2015 року, на посаді начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Ваш попередній досвід роботи, професійні досягнення, енергія, завзяття сприяють вагомому внеску у боротьбу зі злочинністю, зміцненню законності й правопорядку, зарекомендували Вас як досвідченого працівника.

Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, що викликає повагу та вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати з Вами. Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків.

Шановний Олег Володимирович!

Від щирого серця бажаємо, щоб Ваша життєва чаша була наповнена щастям, здоров’ям і любов’ю. Нехай разом з Вами по життю завжди йде натхнення та вдача! А від усіх життєвих негараздів захищає тепло та затишок родинної оселі.

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking