Шановний Леонід Миколайович!

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю. Ваша принциповість, виваженість, добропорядність, працелюбність, гострий розум, вміння тримати удари долі забезпечили Вам блискучу кар’єру починаючи ще з 1974 року у Донецькому автотранспортному підприємстві та до заступника Міністра внутрішніх справ України.

Підлеглі, колеги, друзі відзначають Вашу високу працездатність, професіоналізм, інтелігентність, уміння керувати великими колективами, здатність приймати виважені рішення у екстремальних ситуаціях.

Ви є справжнім професіоналом своєї справи, а значить прикладом для наслідування. Наполеглива праця, чудові організаторські здібності та майстерність сприяли блискучій кар’єрі. Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих.

Шановний Леонід Миколайович!

Щиро вітаємо Вас з Ювілеєм! Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Сил і міцного здоров'я, Вам на довгі, плідні, цікаві, чудові роки, родинного тепла і щастя, миру і благополуччя.

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking