Шановна пані Меннле!

Від себе особисто, членів вченої ради, науково-педагогічного складу, курсантів і студентів, ад’юнктів і докторантів Донецького юридичного інституту МВС України висловлюю Вам подяку за розвиток міжнародного співробітництва із навчальними закладами та підрозділами поліції Баварії за підтримки Фонду Ганса Зайделя.

Важко переоцінити ті позитивні результати співпраці між Донецьким юридичним інститутом та поліцією Баварії. Це дозволило набути працівникам інституту європейського досвіду поліції Баварії та впровадити його у навчальний процес підготовки майбутніх правоохоронців.

Ваша особиста участь у міжнародних науково-практичних конференціях сприяла обміну досвідом, особливо у конференції з питання протидії торгівлі людьми (жінками), яка проводилися в Донецькому юридичному інституті МВС України у 2012 році, дозволила зміцнити співпрацю з Фондом Ганса Зайделя.

Сподіваємося на взаєморозуміння та подальший розвиток міжнародних зв’язків з поліцією Баварії за підтримки Фонду Ганса Зайделя.

Шановна пані Меннле!

У цей святковий для Вас день, колектив Донецького юридичного інституту МВС України та я особисто вітаємо Вас з Ювілеєм – 75-річчям!

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, життєвого оптимізму та благополуччя, невтомності, нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності та успішного здійснення всіх професійних та особистих задумів.

 

З повагою,

за дорученням колективу,

ректор Донецького юридичного інституту МВС України,

професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking