Донецький юридичний інститут завжди славився своїми спортивними традиціями та здобутками.  2018 рік був багатий на спортивні події, завдяки постійній підтримці керівництва інституту та професійній роботі кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 наші спортсмени брали участь у багатьох змаганнях протягом року і постійно радували колектив інституту своїми успіхами.

Основними здобутками кафедри та інституту стало розширення сфери спортивної діяльності та розвиток нових видів спорту в інституті.

Так минулий рік ознаменувався створенням на базі Донецького юридичного інституту гандбольної команди, яка з вересня 2018 року розпочала боротьбу у вищій лізі жіночої гандбольної ліги України і наразі посідає друге місце у своїй групі, а курсант 205/18-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Пихайленко Софія входить до складу юнацької збірної команди України (U-18).

Волейбольний клуб ДЮІ успішно виступав протягом року на міських та обласних змаганнях і цього року також стартував у першій лізі чемпіонату України серед жіночих команд.

Порадували своїми виступами наші борці-самбісти, які посіли в 2018 році дуже високе п’яте місце на чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з боротьби самбо серед закладів вищої освіти МВС України. А лідер збірної курсант 103/18-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Владислав Лебединський до «золота» зазначених змагань додав ще й «срібло» чемпіонату України з боротьби самбо та виконання нормативу майстра спорту України.

У підсумковому заліку чемпіонату Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України команда інституту посіла дуже високе шосте місце серед 15 команд-учасниць здобувши 13 медалей у шести видах спорту та маючи в своєму активі перемогу гирьовиків і два других місця у турнірах з пляжного волейболу та настільного тенісу.

Наша збірна команда з міні-футболу посіла п’яте місце на чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з міні-футболу серед закладів вищої освіти МВС України і наразі посідає друге місце у другій футзальній лізі м. Кривого Рогу, а курсант 204/17-го навчального взводу факультету № 1 Віталій Гончар лідирує у бомбардирській гонці кращих снайперів.

Уже традиційно найбільше звитяг протягом минулого року мали гирьовики Донецького юридичного інституту.

Наші спортсмени Євген Душкевич, Леонід Гаража, Анастасія Устінова, Ярослав Марченко та Владислав Хоменко неодноразово ставали переможцями та призерами всеукраїнських змагань з гирьового спорту. Збірна команда наших силачів виборола перемогу вдруге поспіль на обласних змаганнях силовиків та стала віце-чемпіоном відкритого чемпіонату Дніпропетровської області. По праву звання найкращого спортсмена  Донецького юридичного інституту МВС України 2018 року належить майстру спорту України з гирьового спорту члену національної збірної команди України курсанту 203/17-го навчального взводу факультету № 1 рядовому поліції Владиславу Хоменку, який на чемпіонаті світу з гирьового спорту серед юніорів, що відбувся у латвійському Даугавпілсі          10-15 жовтня 2018 року виборов три срібні нагороди. До того ж Владислав став єдиним представником перемінного складу інституту, який захищав честь навчального закладу на міжнародній арені минулого року.

Свій високий клас на світовій першості з військово-спортивного багатоборства підтвердив викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання майстер спорту України міжнародного класу з рукопашного бою Андрій Капітонов, який здобув золото чемпіонату, що відбувся у м. Харкові 02 грудня 2018 року.

Науково-педагогічний склад кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1, спортсмени та тренери щиро дякують за допомогу та підтримку, яку вони постійно відчували від керівництва вишу-переселенця ректорові інституту професору Бесчастному Віктору Миколайовичу і обіцяють в новому 2019 році примножувати свої спортивні досягнення, здобувати нові перемоги, прославляти Донецький юридичний інститут  МВС України на всеукраїнській та міжнародній арені.