Шановна Дар’я Вікторівно!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Завжди усміхнена, весела, світла та добра! Жіночність чарівна натхненням стали постійними у присутності Вас!

Маючи за плечима неоціненний досвід практичної роботи на посаді прокурора прокуратури Петровського району м. Донецька та педагогічний досвід у стінах Донецького юридичного інституту МВС України, Ви з легкістю і професійністю справляєтеся з обов’язками вченого секретаря Вченої ради вишу.

А притаманні Вам щира людяність, наполегливість, порядність, працелюбність та позитивність стали запорукою поваги та симпатії до Вас керівництва та усіх співробітників нашого навчального закладу.

Не зважаючи на свій молодий вік, Ви маєте великі досягнення на царині науки, адже свого часу Ви успішно захистили дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. Це перші, але впевненні кроки у щасливе майбутнє на науковому поприщі. Упевненні, що вподальшому Ваш особистісний та інтелектуальний потенціал, а також професійні досягнення сприятимуть утвердженню засад законності, справедливості у суспільстві та державі.

Яскравих емоцій і незабутніх вражень. Мрій, любові, насолоди кожної хвилини та дива! Неосяжного величезного щоденного якісного жіночого щастя!

Шановна Дар’я Вікторівно!

У цей по-особливому святковий День щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, енергії, наснаги, родинного благополуччя та мирного неба. Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking