Шановний Михайло Георгійович!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Починаючи з просто міліціонера, були командиром мотовзводу патрульної-постової служби, займали ще багато різних посад, дослуживши до виконуючого обов’язків начальника штабу, де Вас примитило київськк начальство і забрали служити в штаб Міністерства внутрішніх справ України розкривають Ваші чудові організаторські здібності і майстерність керівника.

Притаманні Вам високий рівень організованості та професіоналізму, відповідальності і самовідданість, а також кваліфікованість та щира людяність стали запорукою поважного ставлення серед керівництва та колег.

Особливо хочеться відзначити Ваші високі досягнення в царині юридичної науки у сфері кримінального права та кримінології, про що свідчить успішний захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук та авторство наукових праць.

Притаманні Вам доброта, небайдужість до своєї справи, гідно та почесно були визначені нагородженням багатьма медалями та відомчими відзнаками.

Ми високо шануємо Вас за активну життєву позицію та багаторічне самовіддане служіння народу України.

Шановний Михайло Георгійович!

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та щастя, життєвих сил, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди, миру та достатку у Вашому домі та всій Вашій родині! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, а вірними супутниками долі будуть непохитна воля та оптимізм. Хай наступні роки та майбутні дороги рясніють добрими справами, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking