В Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України проведено інструктаж добового наряду, що заступає в новорічну ніч 31 грудня 2018 року.

Несення служби по Академії поліції та факультету № 2 в м. Маріуполі протягом новорічних та різдвяних свят відбувається за посиленим варіантом відповідно до наказів та доручень МВС України, Донецького юридичного інституту.

Проректор інституту капітан поліції Нестеров Д.І. та заступник директора «Академії поліції» підполковник поліції Хохряков С.Д. вишикували особовий склад добового наряду на чолі з черговим по «Академії поліції» майором поліції Сьомиком Д.В. та помічником чергового лейтенантом поліції Галькевичем А.І. у складі слухачів центру старшого сержанта поліції Вороніна К.В., рядових поліції Рудницького О.А., Дзюбинського В.І. та Коваль С.С., а також курсантів факультету № 2 рядових поліції Глазейкіна Д.Ю., Світличного Д.О., Малая В.О. біля новорічної ялинки.

Під час інструктажу особовий склад наряду націлено на чітке та неухильне виконання службових обов’язків, дотримання дисципліни, законності, правил пожежної безпеки, ввічливе та тактовне поводження з громадянами, перевірено знання дій наряду під час виникнення штатних та позаштатних ситуацій тощо.

Керівники інституту та центру привітали поліцейських, які заступають в новорічний наряд, зі святами, вручили вітальні листівки на згадку про святкову, але й відповідальну подію.

01
02
03
04

 МЦППП «Академія поліції» ДЮІ МВС України

 

Real time web analytics, Heat map tracking