Шановний Андрію Олександровичу!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Ювілеєм!

Отримавши неоціненний досвід наукової та викладацької роботи в системі вищої школи, Ви легко влилися в дружню родину Донецького юридичного інституту МВС України, де на кафедрі кримінально-правових дисциплін та судових експертиз сумлінно працюєте на посаді доцента, з перших днів заручившись доброзичливим ставленням до себе керівництва, колективу співробітників, курсантів та студенів вишу.

Не лишилася поза Вашою увагою і наукова діяльність, де Ви також досягли «висот», захистивши дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, та опублікувавши численні наукові праці, серед яких монографії, науково-практичні та навчально-методичні посібники.

Завдяки Вашій високій кваліфікованості полиці бібліотек поповнилися підручниками за Вашим авторством з кримінального права з грифом Міністерства освіти України. Активна участь у розробці пропозицій і зауважень до понад 15 проектів законів України, а також до Постанови Пленуму Верховного Суду України та Рішення Конституційного Суду України є гідним показником Вашої затребуваності як справжнього професіонала в області юриспруденції.

Притаманні Вам наполегливість, щира людяність, порядність, відкритість є саме тими достойними рисами, які є міцною запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього.

Шановний Андрію Олександровичу!

Від щирого серця бажаємо, щоб Ваша життєва чаша була наповнена щастям, здоров’ям і любов’ю. Нехай разом з Вами по життю завжди йде натхнення та вдача! А від усіх життєвих негараздів захищає тепло та затишок родинної оселі. Хай збуваються всі мрії, щоб кожен день приносив багато приємних несподіванок, щоб Вас оточували тільки добрі і потрібні люди!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking