Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

На початку лютого деканом факультету № 2 підполковником поліції Валентином Туліновим та фахівцем факультету № 2 старшим лейтенантом поліції Іваном Хозлу, за сприянням начальника Кінологічного центру ГУНП в Донецькій області майора поліції Леоніда Котова було проведено виїзну відкриту лекцію та екскурсію з курсантами 2-го курсу факультету № 2.

Леонід Котов під час проведення заняття розповів курсантам про історію створення Кінологічного центру поліції Донецької області, чотирилапих спецпризначенців, про властивості кожної породи та ази дресирування, навів приклади реальних розкритих злочинів за допомогою вихованих у центрі собак,  знайдених безвісті зниклих осіб, речових доказів у різноманітніших кримінальних справах, вибухівки, наркотичних речовин та безліч інших наочних прикладів із життя. Курсанти узнали, що кожен пухнастий спецпризначенець працює тільки у одному з напрямків: пошук людини, вибухівки, зброї чи наркотичних речовин.

Надалі присутнім було продемонстровано пошук схованої зброї службовою собакою, з чим, до речі, остання впоралась без будь-яких вагань. Після чого, інший чотирилапий на прізвисько «Гриша», за запахом речі курсантки знайшов її по слідах та дії собак за командами: «СТРУНКО!» та «СЛАВА УКРАЇНІ!».

Після офіційної частини заходу курсантами було задано безліч запитань виниклих під час відвідування центру, на котрі, із задоволенням відповів Леонід Леонідович Котов.

Висловлюємо слова щирої вдячності керівництву та співробітникам Кінологічного центру поліції Донецької області за проведене вкрай цікаве заняття!

 

Факультет № 2