Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

З метою цілеспрямованого і гармонійного розвитку, оптимізації професійного становлення громадян, популяризації відомчої юридичної освіти системи МВС  України серед населення, співробітники факультету № 1 Криворізького навчально-наукового інституту Донецького юридичного інституту МВС України продовжують проводити профорієнтаційні заходи.

Саме тому, викладачка  кафедри організації досудового  розслідування факультету № 1 КННІ Анна Боровик  27 січня 2021 року відвідала батьківські збори учнів 11-А класу Криворізької загальноосвітньої школи № 1 Криворізької міської ради із тематичною бесідою: «Донецький юридичний інститут: порядок вступу та переваги навчання».

В ході проведеного заходу батькам майбутніх випускників Анна Боровик розповіла про Донецький юридичний інститут, який, без перебільшення, є нині кузнею кадрів для Національної поліції  України, акцентувала увагу на умовах вступу до інституту та на необхідності збору документів кадровим підрозділом відповідного відділення поліції. Окрему увагу приділила якості підготовки юристів-професіоналів для підприємств, установ та організацій усіх форм власності, що здійснює факультет № 2 (юридичний), зазначила, що у студентів чи курсантів після отримання базової вищої освіти є можливість продовжити навчання далі в магістратурі та аспірантурі.

Відповідаючи на запитання батьків, викладачка проінформувала про перспективи навчання у інституті, особливості професійної освіти поліцейського та професіонала-юриста. Важливою інформацією, якою зацікавились батьки, були правила та умови вступу до  інституту у 2021 році, особливості складання вступного випробування з визначення рівня фізичної підготовки тощо. Під час зустрічі батькам  було роз’яснено про можливість отримання докладної інформації про вступну кампанію 2021 року на освітньому порталі інституту, у соціальних мережах, та запрошено на майбутній День відкритих дверей, про який обов’язково буде розміщена інформація на офіційній сторінці школи.

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

викладач кафедри організації досудового розслідування

факультету  № 1 КННІ

 Анна Боровик