Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

8 лютого 2021 року виповняється  28 років  з дня отримання Донецьким юридичним інститутом статусу вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України.

В календарі визначних дат нашого інституту цей день посідає особливе місце. Майже 30 років тому було зроблено впевнений крок до вступу у товариство вищої освіти молодої і незалежної України. Саме від наших науковців, вчених, викладачів, курсантів та студентів вже сьогодні залежить яким чином буде розвиватися правнича освіта, і, загалом, вся наша країна.

З урахуванням вимог сучасного реформування  правоохоронної системи інститут зберіг високий рівень надання освітніх послуг. Це забезпечують висококваліфіковані викладачі, більшість з яких є  кандидати, доктори наук, а також професори і академіки, досвідчені офіцери-практики. 

Вірність національним та академічним традиціям, незважаючи на випробовування, які пережив наш інститут, забезпечує довіру населення в обранні правничої освіті та навчанні саме в стінах Донецького юридичного інституту.

Тож, попереду багато відповідальних кроків, кропіткої роботи, відкриттів та досягнень.

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків