Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Початок навчального семестру визначає для здобувачів вищої освіти напрями пізнавальної діяльності з метою ефективної підготовки для майбутньої практичної діяльності. Для 207-го та 208-го навчальних взводів факультету № 2 є актуальним якісна теоретична і практична складова діяльності підрозділів кримінальної поліції.

З метою активізації пізнавальної діяльності кафедрою оперативно-розшукової та інформаційної безпеки факультету № 1 в січні 2021 року було підготовлено та проведено чергове засідання науково-дослідного гуртка «Оперативник». Засідання проводив доцент кафедри ОРД та ІБ Сергій Пекарський за участю курсантів 207-го та 208-го навчальних взводів факультету № 2, членів науково-дослідного гуртка «Оперативник».

Під час засідання відбулося обговорення перших результатів діяльності гуртка, зокрема участь членів гуртка у конкурсі наукових робіт серед , та визначені орієнтовні теми наукових досліджень здобувачів вищої освіти. Зокрема, зазначено необхідність:

- активного теоретичного аналізу актуальних питань протидії підрозділами кримінальної поліції Національної поліції кримінальним правопорушенням;

- розгляд структури і повноважень територіальних та міжрегіональних територіальних підрозділів кримінальної поліції з протидії злочинності;

- з’ясування особливостей проведення першочергових та подальших оперативно-розшукових заходів з виявлення ознак підготовки та вчинення різних видів кримінальних правопорушень;

- визначення особливостей пошуку фактичних даних щодо латентних кримінальних правопорушень;

- визначення особливостей оперативно-розшукового забезпечення досудового розслідування кримінальних  правопорушень, тощо.

Під час засідання відбулося активне обговорення означених питань. Курсанти надали пропозиції щодо участі у наукових заходах. Зокрема, 25 лютого 2021 року у ІV Всеукраїнській науково-практичній курсантській (студентській) конференція іноземними мовами «Правоохоронні органи на захисті правопорядку та конституційних свобод», наукових заходах кафедри ОРД та ІБ факультету № 1 та наукових заходах, проведення яких планується з нагоди 60-річчя з Дня заснування Донецького юридичного інституту.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Кафедра оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки факультету № 1