Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Монографія буде видана європейським видавництвом “Izdevnieciba “Baltija Publishing” (м. Рига, Латвія) з присвоєнням їй номера ISBN, що дасть можливість авторам взяти участь у колективній науковій праці, опублікованій у країні Європейського Союзу, а також монографії буде присвоєно DOI, що дозволить авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI).

До редакційної колегії увійшли й співробітники ДЮІ, а саме: доктор юридичних наук, доцент, ректор Сергій Вітвіцький, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник, перший проректор Єгор Назимко, доктор юридичних наук, доцент, завідувач науково-дослідної лабораторії публічної безпеки громад Андрій Захарченко, доктор юридичних наук, професор, керівник Донецького регіонального наукового центру, дійсний член (академік) Національної академії правових наук України Антоніна Бобкова.

Прийом заявок та статей для публікації в монографії: до 5 березня 2021 року (включно). Автори колективної монографії обов’язково отримують 1 примірник видання.

Контактна особа: Коробець Оксана Володимирівна – координатор з питань наукових заходів та проектів у галузі юридичних наук.

Телефон:+38 (068) 473 07 28

Електронна адресаЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронна сторінка: cuesc.org.ua

Facebook: facebook.com/cuescinfo

YouTube: youtube.com/channel/cuescinfo

За більш детальною інформацією та умовами участі переходіть за посиланням: https://cuesc.org.ua/anonsi/kolektivna-monografiya-z-pravovogo-zabezpechennya-publichnoyi-bezpeki-gromadyan-m-frankfurt-na-oderi-federativna-respublika-nimechchina/