Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

21 грудня 2020 року в Україні стартувала урядово-інформаційна кампанія «EUКраїна», яка презентує базові європейські цінності, практичний зміст євроінтеграції, розповідає про переваги і можливості для українців завдяки інтеграції нашої країни до Європейського Союзу. Мета кампанії – зробити підтримку євроінтеграції українцями свідомою.

Кампанія була ініційована Віце-прем’єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанішиною за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні і проєкту ЄС «Association4U».

«Прагнення України до членства в ЄС є вибором українського народу, підтвердженим Революцією Гідності. Повага до людської гідності, Свобода, Демократія, Рівність, Повага до прав людини, Верховенство права – саме ці спільні для нас із європейцями цінності вивели свого часу українців на Майдан. З того часу Україна все більше інтегрується до Європейського Союзу. Тому кампанія «EUКраїна» й спрямована на те, щоб допомогти українцям зрозуміти практичний зміст євроінтеграції, ті переваги та можливості, які з’являються в їхньому житті та житті країни завдяки інтеграції нашої держави до ЄС, щоб усвідомлено зробити вибір «За» майбутнє України в Європейській спільноті», – говорить заступниця Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Валерія Коломієць.

Світогляд Європейського Союзу ґрунтується на шести основних цінностях, а саме:

  • Повага до людської гідності
  • Свобода
  • Демократія
  • Рівність
  • Верховенство права
  • Повага до прав людини, включно з правами меншин

Шість базових цінностей Європейського Союзу – це світоглядні принципи, які є близькими та зрозумілими кожному українцю. Саме вони об’єднують нас з європейцями більше, ніж навіть закони чи міждержавні угоди.

Більш детальна інформація за посиланням https://association4u.in.ua/

Відділення міжнародного співробітництва