Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

У рамках реалізації профорієнтаційного гасла Донецького юридичного інституту – «Дійдемо до кожного села» 18 лютого поточного року викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін здійснено візит до селища міського типу Софіївка та села Вишневе Криворізького району Дніпропетровської області.

До складу профорієнтаційної групи ввійшли представники кафедри соціально-гуманітарних дисциплін – завідувач кафедри Лут Суюсанов, доценти кафедри Ольга Новікова та В’ячеслав Сусликов, а також курсанти та студенти ДЮІ – мешканці Софіївки: курсант І курсу факультету № 1 Денис Дядьоло, курсант ІІІ курсу факультету № 1 Роман Табацький та студентка ІІ курсу юридичного факультету Юлія Кошеленко.

Першим закладом на нашому шляху стала ЗОШ І-ІІІ ступеню села Вишневе Криворізького району. Керівництво школи отримало рекламно-інформаційні матеріали ДЮІ, представники кафедри зустрілися з учнями 11-го класу та провели з ними бесіду щодо умов вступу та специфіки навчання в ДЮІ.

Наступним навчально-виховним закладом, до якого ми завітали, була Софіївська школа. Це опорний заклад освіти, що надає методичну підтримку всім школам об’єднаної територіальної громади, має потужну матеріальну базу та дружній професійний колектив, який з великою радістю зустрів своїх колишніх учнів. Слід зазначити, що Софіївська школа вже має тісні зв’язки з нашим навчальним закладом – наразі на різних факультетах ДЮІ навчається п’ятеро її випускників.

Учням 11-х класів була представлена відеопрезентація про освітній та виховний процес у Донецькому юридичному інституті МВС України, доценти Ольга Новікова та В’ячеслав Сусликов надали вичерпну інформацію щодо факультетів, спеціальностей та умов вступу до нашого закладу вищої освіти. Курсанти та студенти ДЮІ розповіли учням про особливості навчання, активне громадське та культурне життя інституту. Курсант Роман Табацький продемонстрував порядок заповнення онлайн-анкети кандидата на навчання на сайті Національної поліції України. Усі учні індивідуально отримали профорієнтаційні матеріали інституту.

Окрім відвідання освітніх закладів, відбулась робоча зустріч з інспектором з кадрів Софіївського відділення поліції НПУ Наталією Скочко, якій також було передано профорієнтаційну продукцію інституту. Пані Наталя надала інформацію щодо кандидатур абітурієнтів, які висловили бажання навчатися на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДЮІ.

Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін висловлює подяку керівництву Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ МВС України в особі директора КННІ Пилипа Єпринцева за належну організаційну підтримку поїздки, а також адміністрації ОКНЗ Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів – психологу Валентині Бровенко, адміністрації Вишневської ЗОШ І-ІІІ ступенів ‒ заступникові директорки Олені Кошевій за теплий прийом та організацію зустрічей з учнями.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06

Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін