Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Минулого тижня доценткою кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету №2, кандидатом юридичних наук Ганною Бугою спільно із оперуповноваженим сектору кримінальної поліції відділу поліції 1 Маріупольського РУП ГУНП в Донецькій області, лейтенантом поліції Денисом Глазейкіним та оперуповноваженим сектору кримінальної поліції відділу поліції 1 Покровського РУП ГУНП в Донецькій області, лейтенантом поліції Валентином Дещенком було проведено бінарне заняття на тему: «Кваліфікація адміністративних правопорушень» для курсантів 209-210 навчального взводу факультету №2 спеціальності «Правоохоронна діяльність» в рамках навчальної дисципліни «Адміністративна відповідальність».

Курсантам було доведено поняття та юридична природа кваліфікації адміністративних правопорушень; зміст процесу кваліфікації адміністративних правопорушень; особливості кваліфікації за елементами складу адміністративних правопорушень.  Під час бінарного заняття курсанти мали можливість дізнатися про складності та переваги роботи оперуповноваженого сектору кримінальної поліції та патрульних поліцейських.

Представники сектору кримінальної поліції розповіли цікаві та курйозні випадки зі своєї практики. На свої численні запитання в ході діалогу курсанти отримували професійні, відверті та коректні відповіді.

Кафедра адміністративно-правових дисциплін висловлює щиру вдячність за проведену зустріч, а також сподівання на продовження цікавої корисної співпраці.

Доцент кафедри адміністративно-правових

дисциплін факультету №2