Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

«Одним з невід’ємних прав у процесі формування особистості кожного громадянина є реалізація права на освіту. Українська держава, турбуючись за кожного, забезпечила реалізацію такого права і для дітей, які проживають на територіях, тимчасово окупованих збройними угрупованнями Російської Федерації», – наголошує заступник Міністра освіти і науки України Андрій Вітренко Андрій Вітренко.

Разом з тим, з початку роботи освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» вдвічі збільшилася кількість вступників із тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу до українських закладів вищої освіти. Якщо у 2016 році було зараховано 1008 студентів, то у 2020 році – 2026. При цьому з метою безпеки вступників у рейтингових списках та наказах про зарахування прізвища шифрувалися.

Тож навіть якщо на сьогоднішній день ти мешкаєш на тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, в тебе є можливість успішно вступити до українських університетів, коледжів, профтехучилищ! Не віриш? Тоді переконайся сам — дивись відео сюжет про Карину з Луганська, яка закінчила школу минулого року, державного документа про освіту не мала та на сьогоднішній день вона студентка одного з українських закладів вищої освіти!

Мрій та дій!

 

За матеріалами МОН України

Відділ комунікації та інформаційного забезпечення