Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Сьогодні світом рухає інформація. Процес передачі інформації помітно прискорився, оскільки середина 20 століття принесла людині безліч нових технологій, за допомогою яких транслювати інформацію можна в онлайн-режимі в дуже великих обсягах і буквально в будь-яку точку планети та навіть за її межі.

Всесвітня павутина змінила уявлення людей про час, відстані, способи спілкування, надання допомоги, можливості заробітку та проведення дозвілля. На жаль, не все, що зустрічається в мережі Інтернет логічно обґрунтоване і безпечне. Інтернет все частіше стає полем діяльності для шахраїв, де у тенета зловмисників потрапляють не тільки новачки, а й досвідчені користувачі. Так як розпізнати шахраїв і що робити, якщо ви стали жертвою шахрайства? Як захистити комп’ютерну інформацію від зловмисників? Як безпечно спілкуватися в мережі Інтернет?

Учасники освітнього процесу факультету №1 Криворізького навчально-наукового інститут ДЮІ МВС України об’єдналися навколо цих питань з метою підвищення рівня освіченості з інформаційної безпеки.

Було проведено ряд анкетувань на тему:  «Вплив Інтернету на особистість», з метою виявлення небезпеки, яка чатує на користувачів Мережі, та як не опинитися в залежності від Інтернету, а головне яких  правил дотримуватись, щоб завжди почуватись у безпеці.

Доцентка кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки Тетяна Павлиш провела цікавий мініівент «Кібербезпека» із здобувачами вищої освіти заочної форми навчання. Була акцентована увага на тому, як люди, що звикли бути обережними в повсякденному житті, чомусь забувають про це, коли беруть в руки смартфон із завантаженим Інстаграмом або Фейсбуком. Кожен присутній мав можливість поставити запитання, на які обов’язково отримав відповідь.

В читальній залі загальної бібліотеки Ірина Гула підготувала  книжкову виставку «Безпечний Інтернет». Курсанти мали змогу в читальній залі бібліотеки переглянути відео, пам’ятки про правила безпечного користування Інтернетом.

Інтернет може бути прекрасним місцем як для навчання, роботи, так і для відпочинку та спілкування з друзями, якщо знати основні принципи безпечного користування мережею.

  • 00
  • 01
  • 02
  • 00
  • 01
  • 02

Факультет № 1 КННІ ДЮІ МВС України