Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

В рамках проведення занять Університету культури Донецького юридичного інституту відбулася зустріч здобувачів вищої освіти інституту з керівництвом та особовим складом 1 батальйону оперативного призначення окремого загону спеціального призначення «Азов».

Перед студентами та особовим складом інституту виступили: командир комендантської роти ОЗСП "Азов" Хоменко Олег Сергійович заступник командира загону з бойової та спеціальної підготовки окремого загону спеціального призначення «Азов» Віталій Грицаєнко та начальник штабу 1 батальйону оперативного призначення окремого загону спеціального призначення «Азов» Микита Надточій. В ході зустрічі вони розповіли присутнім про участь бійців загону «Азов» в бойових діях на території проведення АТО/ООС, окреслили особливості фізичної підготовки в умовах бойових дій. Наголосили, що важливим напрямом у підрозділі є формування ціннісного ставлення до українського народу, Батьківщини, держави та нації.

Також представникам інституту показали основи курсу з тактичної медицини та першої домедичної допомоги. Після чого керівниця відділу профорієнтаційної роботи інституту майор поліції Галина Ізотова та декан 3 факультету ДЮІ МВС України Володимир Буга презентували напрями діяльності інституту особовому складу окремого загону спеціального призначення «Азов».

Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу двосторонню співпрацю полку «Азов» та Донецького юридичного інституту МВС України, проведення спільних заходів, зокрема національно-патріотичних та освітніх.

Відділення профорієнтаційної роботи