Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут разом з Консультативної місією ЄС вже протягом декількох місяців проводить освітні онлайн-вебінари для майбутніх правоохоронців. Спікерами конференції виступили екс-поліціант Георг Партенхеймер (Georg Partenheimer) та тренер/радник з верховенства права Саєр Аммар (Saer Ammar). На сьогоднішньому вебінарі іноземні колеги з Німеччини зі стажем понад 30 років роботи в поліції пояснили майбутнім правоохоронцям тактику та методи деескалації.

Деескалація – це сукупність методів, які використовують поліцейські для мінімізації ймовірності застосування сили підчас інциденту та підвищення ймовірності добровільного виконання правил. Представники КМЄС навели приклади з власної практики яким чином правоохоронці можуть застосовувати методи деескалації та пояснили як вирішувати конфліктні ситуації без застосування сили.

Для майбутніх поліцейських спікери підготували опитування в тестовій формі для удосконалення теоретичних знань з презентованої теми. Протягом онлайн-конференції курсанти та курсантки активно спілкувалися з іноземними колегами та продемонстрували достойний рівень знань та навичок.

Запрошуємо приєднуватися до освітніх вебінарів та переймати міжнародний досвід поліцейських!

 

 

 Відділ комунікації та міжнародних зв’язків