Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулося перше засідання Координаційної ради Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, і молодих вчених Донецького юридичного інституту МВС України в 2021 році, в режимі відеоконференції Zoom. На зустрічі було вирішено ряд важливих для подальшої діяльності питань.

Першим на порядку денному було розглянуто результати роботи Наукового товариства на І семестр 2020/2021 навчального року, затверджено план роботи Наукового товариства на ІІ семестр 2020-2021 навчального року та обговорено формат проведення заходу, присвяченого 60-річчю Донецького юридичного інституту як навчального закладу.

Голова Наукового товариства Ольга Ковальова подякувала активним членам Наукового товариства А. Андріяшевському, О. Колесовій, В. Тимофєєвій А. Кириленко, К. Пономаренко, К. Рибалко, А. Андрух, В. Бесчастному, Е. Строгановій, А. Берестовій, Ю. Соловйовій, В. Масловській.

Водночас, було відзначено починаючих науковців за їх активну участь у конкурсі наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ДЮІ МВС України у 2020/2021 навчальному році.

Протягом І семестру 2020/2021 навчального року гуртки кафедр приймали активну участь у різноманітних заходах та конкурсах. За результатами роботи, найактивнішими були наукові гуртки кафедри соціально-гуманітарних дисциплін (керівник гуртка – Титаренко Д.М.), кафедри цивільного та господарського права (керівник гуртка – Роженко В.), кафедри правоохоронної діяльності та поліцеїстики (керівник гуртка – Романова О.І.), кафедри адміністративно-правових дисциплін (керівник гуртка – Філіпенко А.С.), кафедру оперативно-розшукової діяльності (керівник гуртка – Пекарський С.П.), кафедру кримінального процесу та криміналістики (керівник гуртка – Крушеницький А.В.).

Учасники засідання брали активну участь у обговоренні питань, висловлювали свої пропозиції та побажання. На засіданні панувала невимушена робоча атмосфера.

Наприкінці засідання голова Наукового товариства кандидатка юридичних наук Ольга Ковальова привітала членів Наукового товариства з початком нового семестру, та побажала наснаги та творчих успіхів.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Наукове товариства студентів, курсантів, слухачів,

аспірантів, ад’юнктів, і молодих вчених