Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

У нашій рубриці пропонуємо інтерв’ю науковців та викладачів, які присвятили своє життя роботі в Донецькому юридичному інституті. Сьогодні героєм нашої бесіди  став випускник ДЮІ, а тепер  завідувач кафедри цивільного та  господарського права, кандидат юридичних наук, доцент  Віталій Кадала.

Віталій, чим став для Вас ДЮІ ?

ДЮІ –  це значна частина мого життя – з інститутом з 2003 року – спочатку студент, аспірант, потім викладач, старший викладач, доцент, завідувач. ДЮІ – назавжди у серці, адже тут відбувся і відбувається мій розвиток, становлення як викладача, набуття життєвого досвіду та нових соціальних зв’язків.

Скільки років Ви працюєте в інституті?

Скільки з інститутом з 2003 року – стільки і працюю –  спочатку як студент а потім і як викладач за партою в аудиторії, в бібліотеці, біля дошки, за трибуною, потім як завідувач з кафедрою

Яка була найяскравіша подія за час Вашої роботи?

Багато приємних моментів: успіхи випускників в сфері юриспруденції. В минулому році відбувся випуск моєї студентки, а за чотири роки до цього був науковим керівником дипломного проєкту її матері, і я вважаю це показовим, адже батьки бажають своїм дітям кращого, а якщо батьки обравши ДЮІ пропонують наш виш своїй дитині це є свідченням того, що ми найкращі.

Що побажаєте ДЮІ в день отримання статусу інституту?

Нових звершень та досягнень, мотивованих абітурієнтів, розумних здобувачів вищої освіти, гідних випускників та будівників правової України.

Які Ваші настанови сучасним курсантам та студентам?

Окрім гідного, професійного випускника ДЮІ  - завжди залишатися чуйною людиною, готовою прийти на допомогу тим, хто цього потребує.

Дякуємо Віталію за інтерв’ю та теплі привітання!

 

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків

спільно з доц. Віталієм Кадалой