Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

15 травня 2020 року о 10 год. 00 хв. у Донецькому юридичному інституті МВС України в рамках Загальнонаціонального тижня безпеки дорожнього руху (12-17 травня 2020 року) розпочато роботу Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Безпека на дорозі».

Під час роботи онлайн-конференції заплановано обговорення таких актуальних для забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні питань, як: роль та місце органів державної влади у системі забезпечення безпеки дорожнього руху, поліцейська діяльність у сфері безпеки на транспорті, порятунок та надання допомоги постраждалим внаслідок ДТП, шляхи попередження дорожньо-транспортного травматизму та інші.

Серед учасників онлайн-заходу присутні представники Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, Головного управління Національної поліції в Донецькій області, Управлінь патрульної поліції в Дніпропетровській та Донецькій областях, полку патрульної поліції у місті Кривий Ріг, представники Академії патрульної поліції у м. Києві та місті Кривому Розі, а також наукової та освітньої спільноти України.

Результатом спільної роботи учасників онлайн-конференції має стати сприяння органам державної влади щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на теренах нашої держави, а також ефективному пошуку методів і способів усунення причин аварійності на автомобільному транспорті та успішній імплементації міжнародних стандартів у сферу транспортної безпеки України.

Науково-дослідна лабораторія

з проблемних питань правоохоронної діяльності