Шановний Микола Іванович!

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, що викликає повагу та вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати з Вами. Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків, адже Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стати на шлях служіння українському народові.

Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу. Ваша  працелюбність, мудрість, рішучість та вольовитість, але в той же час відкритість та людяність воістину вражає. Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейної злагоди, оптимізму та нових перемог!

Наполеглива праця, чудові організаторські здібності та майстерність сприяли блискучій кар’єрі. Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих. Колеги, друзі відзначають Вашу високу працездатність, професіоналізм, інтелігентність, уміння, здатність приймати виважені рішення. Ви є справжнім професіоналом своєї справи, а значить прикладом для наслідування, взірцем для оточуючих.

Шановний Микола Іванович!

Від щирого серця бажаємо, натхнення, турботи ласки, любові та затишку у душі. Нехай кожен день буде сповнений гарним настроєм, ніколи не підводить і дарує душевні зустрічі. Від усієї душі прийміть наші найщиріші побажання! Нехай супроводжує Вас завжди любов та турбота, а дорогу освітлює щаслива дороговказна зірка!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking