Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

За ініціативою завідувача кафедри цивільного та господарського права Віталія Кадали, на засідання наукового гуртка кафедри цивільного та господарського права запрошено діючого юриста, спеціаліста з публічних закупівель Альону Тарановську, яка розкрила правові аспекти концептуальних питань щодо заборгованості по заробітній платі в Україні.

Учасники засідання наукового гуртка, а саме: науково-педагогічні працівники кафедри цивільного та господарського права доценти Олександра Роженко, Олена Гузенко та Наталія Макаренко, здобувачі вищої освіти денної форми навчання факультету № 2 КННІ ДЮІ МВС України першого (бакалаврського) освітнього рівня групи 408 активно прийняли участь в обговорюванні та задавали питання доповідачеві щодо судової практики рішення питань щодо заборгованості по заробітній платі в Україні. В процесі бесіди надано детальну характеристику видів відповідальності щодо заборгованості по заробітній платі в Україні. Проведено низку зв’язків особливостей питань щодо заборгованості по заробітній платі в Україні з питаннями різних видів відповідальності. 

Щиро дякуємо Альоні Тарановській за високо професійне, кваліфіковане та зрозуміле розкриття таких загально соціальних та актуальних питань з практичної точки зори, враховуючи досвід вітчизняної та світової практики!!!

Усім членам наукового гуртка бажаємо високих наукових досягнень в майбутньому!!!

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Голова наукового гуртка

Олександра Роженко