Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Сьогодні курсанти та курсантки першого курсу КННІ ДЮІ МВС України зібралися для того, щоб пригадати лютневі дні 2014 року та вшанувати пам'ять людей різного віку,які загинули в мирний час.

Першокурсники провели лінійку-реквієм, приурочену пам'яті Героїв Небесної Сотні, на якій заспівали український гімн та вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання.
На початку революційних подій, нікому ів голову не могло прийти, чим усе це обернеться... Слова «Слава Україні! Героям Слава», що видавалися простим вітанням, набувають нового й особливого значення. Справжні бої розгорталися в центрі Кисва 18-20 лютого на вулицях Iнститутській, Грушевського, Европейській площі, майдані, у Марiінському парку! Навколо вибухи, стоrін, горе. До нас прийшла війна. Справжня кровопролитна війна. Нас намагалися винищити за бажання мати людську гідність і самим обирати свое життя. Настав той час, коли кожен українець мав зробити вибір: або ти станеш рабом, або будеш вільною людиною і житимеш у вільній державі. На очах у всього світу влада розстрілювала свій народ. Майдан оточили з усіх боків, взяли у щільне кільце. Та люди не здавалися... Співали Гімн.... Зі сцени лунали молитви.... патріотичні пiсні ! Тисячі поранених і майже 100 людей було вбито снайперами та бійцями спецпідрозділів міліції. Серед них - науковці, викладачі. студенти, вчителі, художники, архітектори, театральні режисери, громадські активісти. Кров цих людей стала вироком для злочинної диктатури. Ця «Небесна Сотня» своїм життям викупили свободу для мільйонів українців і дає шанс збудувати нову демократичну правову державу.