Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Сьогодні ректор ДЮІ МВС України полковник поліції Сергій Вітвіцький підписав Меморандум про співпрацю з Ігорем Барським в.о. директора ДП «Маріупольський морський торговельний порт». У зустрічі також взяли участь  докторка наук, завідувачка кафедри господарсько-правових дисциплін та економічної безпеки Людмила Ніколенко та начальниця служби зв'язків з громадськістю та ЗМІ порту Айна Чагір.

Підписання цього Меморандуму відкриває багато перспектив для подальшої співпраці. Це проведення  спільних наукових та інноваційних проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем,  організація проходження навчальної, виробничої та інших видів практик та стажувань, проведення спільних наукові та освітні заходів: конференцій, круглих столів, тренінгів тощо.

Також ректор Сергій Вітвіцький провів гостям екскурсію інститутом й тим самим показав, як стрімко ДЮІ йде до поставленої мети. У дружній атмосфері  присутні обговорили умови співпраці, висловили  свої побажання та окреслили подальші перспективи спільної роботи.

Відділ комунікації та інформаційного забезпечення