Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут на чолі з ректором, полковником поліції, доктором юридичних наук, професором Сергієм Вітвіцьким стабільно співпрацює з практичними підрозділами. Зокрема, кафедра оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки факультету № 1 плідно співпрацює з відділом кіберполіції Донецької області.

Одним з таких проєктів, що здійснюється за координації завідувачки кафедри Ольги Ковальової є телеграм бот «Cybercentre», який допомагає людям уникати загроз у кіберпросторі.  Проєкт «Cybercentre», реалізується за підтримки Європейського Союзу,  ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» та UPSHIFT Україна продовжує активно працювати, має більш ніж 1500 підписників, за останній час опрацьовано 25 звернень консультаційного характеру. Отримані повідомлення про правопорушення передані до відповідних підрозділів поліції. Бот надає актуальну інформацію з питань кібербезпеки, надає можливість повідомити про протиправні дії у кіберпросторі та отримати алгоритм дій у разі кіберзагроз.

Команда курсантів та курсанток, яка забезпечує функціонування проєкту, а саме Анатолій Дзедзицький, Данило Турбін, Станіслав Борщак, Жанна Носова та Олександра Колєсова, які вже за декілька місяців випускаються з Донецького юридичного інституту, отримали подяки за сумлінну та ефективну працю, ініціативу, наполегливість та сприяння роботі відділу протидії кіберзлочинам в Донецькій області.

Подяки вручали ректор інституту, полковник поліції Сергій Вітвіцький та начальник відділу кіберполіції Павло Ціон. «Ви рухаєтесь у правильному, дуже актуальному на сьогодні напрямку. Дуже вдячні Вам за ідею та участь у реалізації пректу Cybercentre», - зазначив начальник відділу кіберполіції Павло Ціон.

Проєкт продовжує розвиток, до команди залучаються нові учасники, а саме курсант другого курсу факультету № 1 Микита Новік, який також отримав подарунок – пам’ятний знак у вигляді логотипу боту. Заплановано розробку та видання інформаційних буклетів, а також проведення занять та лекцій для учнів та студентів з питань запобігання загроз, які можуть зустрітися у сучасному цифровому світі.

Кафедра оперативно-розшукової діяльності

та інформаційної безпеки факультету № 1