Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

16 лютого у Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися загальні збори особового складу інституту, на якому розглянули нагальні теми. Тож, з першим питанням до колективу звернувся перший проректор Інституту капітан поліції Єгор Назимко, який розповів про надання інституту статусу університету та які заходи вживаються для його скорішого отримання. Це найзаповітніша мета кожного, чиє життя пов’язано з Донецьким юридичним інститутом МВС України! Іншим, не менш важливим питанням, стало обговорення колективного договору інституту на 2021-2023 роки. З цим питанням виступив голова первинної профспілкової організації працівників інституту Андрій Червінчук. Після жвавої дискусії змісту колективного договору весь особовий склад шляхом відкритого голосування одноголосно прийняв рішення про його затвердження.

Ректор ДЮІ полковник поліції Сергій Вітвіцький подякував усім присутнім та тим, хто доклав неабияких зусиль для втілення в життя цих важливих кроків для інституту.

«Ми впевнено продовжуємо рухатися вперед. Рік 60-річчя нашого закладу освіти повинен стати одним з найвирішальніших та закарбувати нові важливі дати й події в історії розвитку ДЮІ», - підсумовуючи заявив ректор Сергій Вітвіцький.

 

 

Відділ комунікації та інформаційного забезпечення