Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Завідувачем кафедри цивільного та господарського права, кандидатом юридичних наук, доцентом  Віталієм Кадалою було ініційовано проведення профорієнтаційної бесіди зі здобувачами вищої освіти 1-го курсу спеціальності «Право» на тему «Завітай до рідної школи з профорієнтаційним гаслом...».

Основною метою профорієнтаційної бесіди стало:

 1. Залучення до профорієнтаційної роботи здобувачів вищої освіти 1-го курсу спеціальності «Право», з метою популяризації напрямків підготовки майбутніх абітурієнтів професорсько-викладацьким колективом Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ МВС України, у шкільних закладах, які ними закінчені у 2020 році;
 2. Проведення профорієнтаційної бесіди зі здобувачами вищої освіти 1-го курсу спеціальності «Право» з питання історичного розвитку інституту, його досягнень та рівня готовності до випуску висококваліфікованих фахівців з права, правоохоронної діяльності, публічного управління та адміністрування, економіки за напрямком підготовки «Економічна безпека підприємств».
 3. Розкриття шкільним колективам не лише напрямків підготовки майбутніх абітурієнтів, а й отримання інформації від здобувачів вищої освіти 1-го курсу спеціальності «Право» про життя в інституті, напрямки наукової, пізнавальної, виховної та спортивної діяльності.

З метою інформованості профорієнтаційної бесіди, для здобувачів вищої освіти  1-го курсу спеціальності «Право», завідувачем кафедри ЦГП Віталієм Кадалою та  доцентом кафедри ЦГП Оленою Гузенко було підготовлено пакети оновлених рекламних прайсів, котрі розкривають інформацію про  спеціальність та конкурсний бал, форми і терміни навчання, підставу вступу, види сертифікатів ЗНО та перелік видів вступних іспитів, а також вимоги до оформлення документів у 2021 році. Більш деталізовану характеристику по напрямкам підготовки майбутніх абітурієнтів надала Олена Гузенко, яка звернула увагу на необхідність прямого спілкування зі шкільними колективами саме здобувачів вищої освіти нашого інституту, котрі можуть на власному прикладі розповісти про процес навчання та напрямки інших видів робіт, які сприяють становленню їх як фахівця.

В цілому профорієнтаційна бесіда відбулася в доброзичливій, дружній атмосфері, здобувачі вищої освіти з цікавістю слухали доповідь Віталія Кадали, про досягнення нашого інституту за роки існування, про власні здобутки випускників вищої освіти Донецького юридичного інституту МВС України, їх досягнення та місце в сучасному житті. Відбулася предметна дискусія на тему ролі та значення здобувачів вищої освіти у збільшенні престижності інституту, його популяризації в різних колективах нашого міста. Усі учасники профорієнтаційної бесіди погодилися з позицією завідувача кафедри Віталія Кадали стосовно того, що одним із видів популяризації діяльності інституту виступає саме профорієнтаційна робота як викладачів, так і здобувачів вищої освіти.      

В цілому в профорієнтаційній бесіді на тему «Завітай до рідної школи  з профорієнтаційним гаслом...» прийняло участь  24 здобувача вищої освіти. На згадку про проведення профорієнтаційної акції було зроблено ряд фото.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04

Доцентка кафедри ЦГП

Олена ГУЗЕНКО