Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Виховна робота з курсантами та курсантками знаходиться на постійному контролі керівниці факультету № 1 полковника поліції, к.ю.н., доцентки Олени Волобуєвої. Зі здобувачами та здобувачками проводяться індивідуальні бесіди та групові заходи, на які запрошуються не лише працівники інституту, а й представники різних установ та організацій.

Так, кураторка випускного взводу завідувачка кафедри, кандидатка юридичних наук Ольга Ковальова провела кураторську годину, на яку було запрошено директора клубної системи «М.Спорт» Едуарда Мельника та директора хокейного клубу «Маріуполь» Гліба Рибальченко, які розповіли про переваги здорового способу життя, познайомили з заходами, які проводить клуб, планами щодо майбутніх заходів, запросили до співпраці. Також до кураторської години долучився начальник відділу кадрового забезпечення майор поліції, активний учасник та переможець різноманітних змагань Валентин Волянюк.

Захід був спрямований на покращення соціально-психологічного клімату в навчальному колективі та на залучення до здорового способу життя курсантів та курсанток.

Кураторська година пройшла в невимушеній атмосфері. Присутні поспілкувалися про важливість спорту в житті кожної людини. «Спорт – це в першу чергу задоволення і позитивні емоції, а не жертви і надзусилля. Це позитивне середовище, а не стресова атмосфера професійного спорту. Тож будемо раді бачити Вас на наших заходах», - зазначив директор М.Спорт Едуард Мельник.

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Кафедра оперативно-розшукової діяльності

та інформаційної безпеки факультету № 1