Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

11 лютого 2021 року відбулося чергове засідання вченої ради факультету № 3 Донецького юридичного інституту МВС України.

Завідувачкою кафедри господарсько-правових дисциплін та економічної безпеки докторкою юридичних наук, професоркой Людмилой Ніколенко на обговорення вченої ради були внесені питання щодо підвищення якості освіти в інституті через модернізацію освітніх програм відповідно до запитів зовнішніх стейкхолдерів.

Вона ознайомила присутніх з результатами експертного опитування на тему «Запит бізнесу і громади на освітні продукти закладів вищої освіти Маріуполя», проведеного в межах Проєкту EduSpace, що реалізується Консорціумом у складі Донецького державного університету управління, Донецького юридичного інституту Міністерства внутрішніх справ України, Університету Генуї (Італія), Виконкому Маріупольської міської ради в партнерстві з ГО «Фонд розвитку Маріуполя» та «Зелений центр МЕТІНВЕСТ», в межах Програми Європейського Союзу «Підтримка ЄС переміщеним вищим навчальним закладам на Сході України».

В зазначеному опитуванні взяли участь 53 експерти, які представили Маріупольську міську раду, одне з районних Управлінь соціального захисту населення Маріупольської міської ради; підприємство «Маріупольський центр інфраструктурного розвитку»; кілька комунальних підприємств: ККП «Маріупольтепломережа»; КП «Комунальник»; КП «Маріупольське ВУ ВКГ», промислові підприємства: ПрАТ «ММК ім. Ілліча»; ПрАТ «МК «Азовсталь»; ТОВ «Метінвест-Промсервіс»; ПП «Промтехазов»; торговельну мережу «Сільпо»; АТ КБ «ПриватБанк»; ТОВ «Транспортно-туристичну компанію «Онікс-тур»; ТОВ «Туристичне агентство «Коста Ріка»; рекламну агенцію «Крабофф»; 5 неурядових організацій: «Фонд розвитку Маріуполя», «Карітас Маріуполь», «Рада жінок Донеччини»,  «Довіра»,  «За права», а також низку ФОП.

Стейкхолдери підкреслили необхідність підготовки кваліфікованих юристів. Вони підкреслили необхідність підготовки випускника, який «повинен мати високо розвинуті soft skills, пов'язані з вмотивованим ставленням до праці та здатністю до ефективного спілкування, а саме – бути комунікабельним, мати розвинуті лідерські навички, вміти себе презентувати, бути відповідальним, цілеспрямованим, здатним до самоосвіти та саморозвитку».

Також було наголошено на підвищенні якості проходженні практики студентами на базах стейкхолдерів, а саме ‒ про необхідність збільшенні обсягів практики, перегляд вимог щодо оцінювання її результатів, а також про активнішу участь роботодавців у навчальному процесі – проведенні тренінгів, майстер-класів, лекцій і практичних занять у ЗВО. Слід підкреслити, що ДЮІ вже протягом тривалого періоду залучає практиків не тільки для проведення практичних, а також для проведення лекційних, бінарних занять.

Вчена рада факультету № 3 ухвалила рішення щодо внесення змін до освітніх програм з урахуванням рекомендацій, висловлених стейкхолдерами.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 1
  • 2
  • 3

Факультет № 3