Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

 Студенти факультету №3 Донецького юридичного інституту Міністерства внутрішніх справ України стали слухачами Академії студентського самоврядування, яка розпочала свою роботу у Донецькому державному університеті управління.

Центр лідерства ДонДУУ відкрив свої двері для активних студентів, небайдужих до майбутнього самоврядування своїх переміщених вишів.

Так, з вересня 2020 року, студенти факультету відвідали 4 тренінги, кожен з яких мав чітку структуру та мету, спрямовану на отримання нових знань та навичок, необхідних для реалізації проектів розвитку закладів вищої освіти та громади Маріуполя. На одному з тренінгів студенти дізнались про розвиток студентського самоврядування в Україні, його історію та успішні приклади діяльності в українських вишах. Дуже цікавим для них також була інформація щодо роботи самоврядування у вишах США, Канади та країн Європи. Представниками студентського осередку ДЮІ та ДонДУУ було  окреслено ряд проблем, із якими зіштовхнулися студенти під час організації самоврядування у своїх закладах освіти. Крім того, дуже детально було обговорені питання правового забезпечення діяльності студентського самоврядування.

Учасники тренінгів також обмінялись думками про якості та навички, якими повинен володіти справжній молодіжний лідер, поділились досвідом участі у громадській діяльності, волонтерському русі.

Крім того, представники студентського самоврядування факультету №3 ДЮІ МВС України дізналися як побудувати ефективні відносини зі структурними підрозділами університету для пошуку ідей та активно цікавилися усіма аспектами створення власних проектів.

Важливі та дуже цінні навички отримали студенти на тренінгу, присвяченому створенню івентів. Більш детально розглянули класифікацію, основні складові заходів, а також про те, як генерувати ідеї та вірно спланувати всі організаційні моменти.

Надалі планується плідна співпраця з Академією студентського самоврядування, адже амбітні цілі швидше те ефективніше реалізуються єдиною великою та потужною командою.

https://eduspace.dsum.edu.ua/2020/09/30/akademija-studentskogo-samovrjaduvannja/

https://eduspace.dsum.edu.ua/2020/12/02/akademija-studentskogo-samovrjaduvannja-v-gostjah-v-akademii-liderstva/

https://eduspace.dsum.edu.ua/2020/12/21/studentski-lideri-vivchajut-proiektnu-dijalnist/

https://eduspace.dsum.edu.ua/2021/02/01/ivent-menedzhment-dlja-studentskih-lideriv/

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Факультет №3