Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

З метою якісної профорієнтаційної роботи щодо ефективного проведення вступної компанії у 2021 року структурні підрозділи інституту спільно розширюють географію іміджевих заходів. Зокрема, відділом профорієнтаційної роботи інституту узгоджено проведення іміджевих заходів серед старшокласників та випускників закладів загальної середньої освіти м. Бердянськ Запорізької області.

Саме тому 5 лютого відбулося онлайн спілкування з випускниками та старшокласниками Бердянського міського ліцею Запорізької області. Донецькій юридичний інститут презентували завідувач відділу профорієнтаційної роботи Галина Ізотова, провідний фахівець відділу профорієнтаційної роботи Ірина Цунікова, доцент кафедри оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки факультету № 1 Сергій Пекарський, методист факультету № 2 Катерина Романенко, викладач кафедри господарсько-правових дисциплін та економічної безпеки факультету № 3 Анастасія Катрич. Курсантсько-студентську громаду інституту представляла курсант другого курсу факультету № 1, рядова поліції Марія Саламатіна. Зазначаємо, що Марія на навчання до ДЮІ направлялася саме з м. Бердянська та її власний досвід став у нагоді для учасників онлайн Дня відкритих дверей. Участь у заході взяло понад 60 учнів Бердянського міського ліцею.

Представниками структурних підрозділів інституту був зазначений пріоритет для сучасного українського суспільства правоохоронної та правозастосовної діяльності. За допомогою мультимедійної технології відбувся діалог під час якого було надано вичерпну інформацію про всі напрями підготовки та особливості вступу на бюджетну та контрактну форми навчання. Учасникам заходу був продемонстрований іміджевий відео сюжет про розвиток інституту в м. Маріуполі та м. Кривий ріг. Особливістю проведення онлайн спілкування стала вікторина від факультету № 3 інституту на загально-правову тематику. Слід зазначити, що найбільш активні учасники вікторини від кожного з класів отримають в якості призів іміджеву продукцію ДЮІ.

По завершенню заходу відбувся обмін думками. Також учасники онлайн заходу домовилися продовжувати співпрацю в площині профорієнтаційної та правоосвітньої роботи серед учнів. Саме тому нас очікують цікаві зустрічі, презентаційні заходи та призи для активних учасників заходів ДЮІ з числа цивільної молоді.

  • 00
  • 02
  • 03
  • 04
  • 00
  • 02
  • 03
  • 04

Доцент кафедри оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки факультету№1

Сергій Пекарський спільно з факультетом №2 та відділенням профорієнтаційної роботи