Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Напередодні 28-ї річниці з дня отримання Донецьким юридичним інститутом МВС України  статусу вищого навчального закладу у навчально-виховному комплексі Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ МВС України відбувся надзвичайно цікавий та захоплюючий захід – брейн-ринг «Твій вихід, ДЮІ!» за підтримки профспілкової організації атестованих працівників інституту.

Провела це феєричне свято завідувачка відділення методичного забезпечення навчального процесу навчально-методичного відділу Лариса Лоц, яка, до речі, є першою жінкою-курсанткою навчального закладу! Доля поєднує Ларису Лоц з інститутом ось уже 30 років, тому набуття закладом статусу вишу відбулося на її очах! Завжди активна, творча, працелюбна, пані Лариса з величезною любов’ю до рідної Альма-матер згуртувала курсантів, студентів та співробітників інституту та залучила всіх до участі у брейн-рингу! На початку заходу Лариса Лоц зробила екскурс в історичне минуле нашого інституту, проілюструвавши основні віхи його розвитку змістовною та цікавою презентацією.

Головою журі була начальниця відділу вищої, професійно-технічної освіти, кадрового забезпечення та охорони праці Департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради Семенюк Тетяна Тодорівна, яка привітала присутніх та вручила подяку колективу Донецького юридичного інституту з нагоди свята, а також висловила своє захоплення інститутом, адже неодноразово була гостею закладу вищої освіти на різноманітних урочистостях. Оцінювали конкурси також і співробітники ДЮІ:  голова первинної  профспілкової організації інституту, завідувач науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності КННІ Андрій Червінчук; голова профспілкової організації атестованих працівників інституту, старший викладач кафедри спеціальної фізичної та домедичної підготовки Юрій Миронов; уповноважений з антикорупційної діяльності Олексій Забіян, старший комірник відділення продовольчого забезпечення відділу матеріального забезпечення Лариса Сорокіна.

Свої знання, фізичну підготовку, творчі здібності проявляли учасники трьох команд. До складу першої входили курсанти та курсантки першого та другого курсів: Єгор Хоміч, Анастасія Воробйова, Олександр Тітов, Дарина Любчич, Гліб  Майстренко. Команду студентів представляли Даниїл Білобров, Микита Сербін, Елеонора Строганова, Катерина Товкач, Олег Панарін. За перемогу боролася і команда від науково-педагогічного складу інституту: викладачі кафедри спеціальної фізичної та домедичної підготовки Тетяна Білоброва, Альона Биковська, викладачі кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки Дмитро Діхтяр та капітан поліції Олександр Терещенко, а також доцент цієї ж кафедри, кандидат педагогічних наук Андрій Краснощок. У жартівливій формі перевірив готовність членів журі до відповідальної місії суддівства завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, людина, чиє життя також протягом багатьох років пов’язане із нашим закладом.

На команди чекали різноманітні конкурси: підготовка та презентація візитки, вікторина з історії навчального закладу, виконання фізичних вправ, конкурс капітанів, а також жартівливі: на уміння якнайшвидше їсти, чистити овочі, виконувати роботу Попелюшки. Особливо цікавим виявився конкурс-сюрприз із завданнями у конверті: чоловіки-представники кожної команди вплітали у коси дівчатам стрічки, шнурували берци  – все це на швидкість та якість! Керівництво факультетів також взяло участь у одному з конкурсів: декан факультету №1 КННІ, кандидат юридичних наук, підполковник поліції Станіслав Лопатін підтримував команду курсантів, декан факультету №2 КННІ, кандидат економічних наук, доцент Павло Каминський  - студентів, викладачі обрали собі за підтримку завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін. Кожен з них виборов бали для своїх команд, відповівши на запитання ведучої свята. До участі у брейн-рингу були залучені всі, навіть глядачі – ті, хто правильно відповідали на питання, отримували подарунки. Також для всіх присутніх була розіграна лотерея за номерами, які роздавали при вході, а переможцем став той, чий номер був «28», адже саме 28 років наш заклад є вишем! Призи отримували і ті, в чиїх номерах була цифра «8», адже саме 8 лютого ми відзначаємо цю знаменну для нас дату!

За підсумками конкурсу перше місце виборола команда студентів, друге – викладачів, третє місце посіла команда курсантів. Усі учасники брейн-рингу отримали пам’ятні подарунки, а завершився захід урочисто і святково – виконанням Гімну Донецького юридичного інституту МВС України! Наша історія є надзвичайно багатою, тому нам є чим пишатися, а попереду обов’язково чекають нові відкриття та досягнення!

Фахівець відділення

соціально-гуманітарної роботи ВКЗ

старший лейтенант поліції

Вікторія Прозора