Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Факультет №1 (м. Маріуполь) Донецького юридичного інституту МВС України приділяє велику увагу активному забезпеченню практичної складової  освітнього процесу, зокрема під час викладення навчальних дисциплін професійно-практичного спрямування.

Саме тому т.в.о. завідувача кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету №1 капітаном поліції Андрієм Крушеницьким під час проведення практичних занять з курсантами та курсантками 406 навчального взводу з навчальної дисципліни «Складання кримінальних процесуальних документів на стадії досудового розслідування» здійснюється ретельний аналіз особливостей проведення та фіксації окремих слідчих (розшукових) дій, застосовуються елементи тренінгових технологій тощо.

Так, під час практичного заняття за темою № 2 «Процесуальні документи слідчого щодо проведення слідчих (розшукових) та негласних слідчих (розшукових) дій», з курсантами та курсантками було відпрацьовано проведення такої складної слідчої (розшукової) дії як пред’явлення особи для впізнання.

Під час практичного заняття, Андрій Крушеницький, спираючись на власний багаторічний досвід роботи у слідчих підрозділах Національної  поліції, навів практичні приклади щодо особливостей проведення розглядуваної слідчої (розшукової) дії та закцентував увагу на правила та особливості процесуальної регламентації її проведення. Курсанти та курсантки під час заняття за навчальними фабулами складали протоколи пред’явлення особи для впізнання, набували практичні навички, які належать саме до функціоналу слідчого.

Слід зазначити, що практична складова навчання та такі заняття найближчим часом дуже знадобляться курсантам та курсанткам, оскільки вже з 1 березня останні приступають до стажування у територіальних органах поліції.

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

т.в.о. завідувача кафедри

кримінального процесу та криміналістики

Андрій Крушеницький