Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Пані Оксано, скажіть, будь ласка,  чим став для Вас ДЮІ ?

Донецький юридичний інституту МВС України став невід’ємною, важливою частиною мого життя.

Скільки років Ви працюєте в інституті?

Після закінчення Донецького державного університету була прийнята на роботу в інститут,  десять років була викладачем кафедри мовної підготовки Донецького інституту внутрішніх справ МВС України. З 2006 до 2015 працювала старшим викладачем кафедри іноземних мов, потім доцентом  кафедри соціально-гуманітарних дисциплін. З 2017року – завідувачка кафедри іноземних мов Донецького юридичного інституту МВС України.

Яка була найяскравіша подія за час Вашої роботи?

Для науково-викладацького складу закладу вищої освіти кожний навчальний рік стає яскравою подією в житті, але найяскравішою подією для мене стало відновлення освітнього процесу в інституті після передислокації.

Що побажаєте ДЮІ в день отримання статусу інституту?

В День отримання статусу інституту хотілося б побажати нашому Донецькому юридичному інституту отримати статус університету.

Які Ваші настанови сучасним курсантам та студентам?

Пригадався латинський вислів «Libertas est potestas faciendi id, quod jure licet» (Свобода – це можливість робити те, що дозволено правом). Вважаю, що сучасним курсантам та студентам необхідно вивчати фахову літературу іноземними мовами та вчитися поважати права та свободи людей, щоб стати конкурентоспроможними професіоналами та гідними громадянами України.

  • 02
  • 03
  • 04
  • 02
  • 03
  • 04

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків