Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

2020 – один з важких років, який довелося пережити людству. Через пандемію коронавірусної інфекції кожному з нас прийшлося замислитися, декому пережити хворобу, а іншим згуртуватися й допомагати нашим лікарям, боротися за здоров’я людства в тилу. Й мова наразі йдеться про волонтерський рух, до якого долучалися й представники Донецького юридичного інституту МВС України.

В період карантинних обмежень нелегкою була участь людей похилого віку, особливо тих в кого немає рідних, які б мали можливість про них піклуватися. За підтримки керівництва ДЮІ курсанти й курсантки, студенти й студентки інституту надавали соціальну допомогу тим, хто потребував такої допомоги: у доставлянні продуктів харчування, гігієнічних засобів тощо. Тоді волонтерський рух Донецького юридичного інституту охопив 7 областей країни та понад 40 міст. На базі нашого інституту був створений оперативний штаб, на телефон гарячої лінії якого за добу поступали десятки дзвінків з проханням надання соціальної допомоги. Й на кожен такий зворушливий дзвінок відкликалися наші волонтери та волонтерки. А головне те, що під час надання допомоги були вжиті всі необхідні заходи карантинних обмежень.

Ми сподіваємось, що найближчим часом людство подолає Covid-19, й ми повернемося до звичного для нас життя, але пам’ятатимемо про те, що у разі необхідності добрі серця курсантів й курсанток, студентів й студенток готові прийти на допомогу! Нагадаємо вам про цей час відеосюжетами.

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків