Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Напередодні нового року деканом факультету №2 Валентином Туліновим та завідувачкою кафедри адміністративно-правових дисциплін Ольгою Мердовою було проведено online конференцію із старшокласниками ЗЗСО №1 та №2 смт. Миронівка, що на Донеччині. Цей населений пункт знаходиться зовсім близько з лінією розмежування. Подібний захід вдалося організувати за підтримки опер уповноваженого Управління кримінального розшуку ГУНП в Донецькій області полковника поліції Максима Кіріндясова.

Під час бесіди з представниками ДЮІ старшокласники, а в майбутньому дехто з них вже потенційні абітурієнти нашого інституту ставили питання щодо вступу, та етапів які необхідно пройти щоб стати курсантом або студентом закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Старшокласників також цікавила інформація щодо вступу через освітній центр «Донбас-Україна», адже смт. Миронівка входить до переліку населених пунктів жителі яких мають право скористатися спрощеною процедурою вступу. Також спікери від ДЮІ розповіли про умови проживання під час навчання та перспективи працевлаштування після закінчення інституту.

Нагадаємо вам, що у ДЮІ триває робота освітніх центрів «Донбас-Україна» та «Крим-Україна». Наш інститут надає можливість дітям із непідконтрольних Уряду України територій Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та території вздовж лінії розмежування вступати до закладу вищої освіти за спрощеною процедурою.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків

спільно з факультетом №2