Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

У межах Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020, проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН №64/255 від 10.05.2010, за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та за участі Міністерства внутрішніх справ, Міністерства інфраструктури, Міністерства освіти і науки, інших міністерств та відомств, наукового середовища, Всесвітнього банку, Всесвітньої організації охорони здоров'я, міжнародних та вітчизняних організацій, з 09 по 15 листопада 2020 року в Україні проводиться ІІ етап Загальнонаціонального Тижня безпеки дорожнього руху.

Традиційно це масштабні заходи, до проведення яких долучаються представники державних органів влади, наукових інституцій, підприємств та громадських організацій, а також міжнародні експерти. Але цьогоріч ситуація з пандемією коронавірусу в Україні та світі не тільки внесла корективи у повсякденне життя кожної людини, але й у заходи, що мали відбутись протягом Тижня безпеки дорожнього руху. З метою запобігання поширенню COVID-19 заходи проводитимуться здебільшого у дистанційному режимі, а також з урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання протидії ускладненню епідемічної ситуації в Україні внаслідок поширення коронавірусної хвороби.

Донецький юридичний інститут МВС України як заклад вищої освіти, що має багаторічний досвід підготовки правоохоронців-фахівців у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, та постійно здійснює наукові дослідження, науково-практичні та соціально-виховні заходи у сфері безпеки на транспорті, активно долучився до проведення II етапу Загальнонаціонального Тижня безпеки дорожнього руху. Так, в рамках Тижня, Донецьким юридичним інститутом проводитиметься XV Міжнародна науково-практична конференція «Транспортна безпека: правові та організаційні аспекти» (13 листопада 2020 року, м. Кривий Ріг), участь представників інституту у ІІ Міжнародному конгресі з безпеки на транспорті «Формування та впровадження державної політики і вдосконалення законодавства у сфері безпеки на транспорті», а також підведення підсумків та нагородження переможців конкурсу дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух».

Переконані, що активна діяльність Донецького юридичного інституту МВС України у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху сприятиме ефективному пошуку методів і способів усунення причин аварійності на автомобільному транспорті та успішній імплементації міжнародних стандартів у сферу транспортної безпеки України.

Науково-дослідна лабораторія

з проблемних питань правоохоронної діяльності