Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Сьогодні День народження визначної Людини з великим серцем та щирою душею - Віктора Миколайовича Бесчастного, доктора юридичних наук, доктора наук з державного управління, професора, Заслуженого юриста України! Сімнадцять років він очолював Донецький юридичний інститут МВС України. Віктор Миколайович вів за собою великий колектив постійного та перемінного складу, мотивував та надихав кожного, чиє життя було пов’язано з ДЮІ. Він навчив своїх соратників ставити для себе мету, діяти та досягати її, і, не дивлячись ні на що, долати всі перешкоди на шляху!

Віктор Бесчастний очолював інститут у часи, сповнені випробувань на міцність і вірність Присязі. Це  були напружені роки напрацювань, стрімкого розвитку та впевненого злету нашого інституту. Він не залишив заклад вищої освіти й у найнапруженіший час, коли на Сході України розпочалися бойові дії, й інститут вимушений був покинути рідне місто та починати все майже с початку! Відновлення життєдіяльності інституту, його утвердження та розбудова на теренах  Криворіжжя, а згодом і в Маріуполі – все це безпосередня заслуга Віктора Миколайовича. Своєю впевненістю та працьовитістю він надихнув кожного, хто пішов за ним у невідомість та відродив діяльність потужного закладу освіти системи МВС.

Сімнадцять років натхненої та самовідданої праці заради кожного співробітника, курсанта чи студента. Необхідно зазначити, що саме на чолі з Віктором Миколайовичем Бесчастним Донецький юридичний інститут МВС України здобув статус одного з найкращих закладів вищої освіти Донецького регіону і сьогодні впевнено увійшов до академічного рейтингу вишів «Топ-200 Україна».

Вельмишановний Вікторе Миколайовичу, Почесний Ректоре! Ми постійно з вдячністю і теплом у серці згадуємо Вас! Дозвольте в цей святковий для Вас та для всіх нас день побажати Вам міцного здоров’я, благополуччя люблячій родині, гарного настрою та наснаги! Нехай Ваш життєвий та професійний досвід, Ваш особистий авторський підхід до справи, чуйність, увага та зосереджене ставлення до праці стануть прикладом для наслідування, а фаховість та професійність сприятимуть утвердженню в українському суспільстві лише принципів верховенства права та справедливості! Будьте щасливі і пам’ятайте кожен з родини ДЮІ вдячний Вам за все, що зробили Ви для нас та для інституту! Ви завжди в нашому серці!

Щиросердно вітаємо Вас!

Від імені  коллективу

 Донецького юридичного інституту МВС України

ректор, доктор юридичних наук,

доцент Сергій Вітвіцький