Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

У Донецькому юридичному інституті вдало та результативно функціонує Наукове товариство студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів і молодих вчених Донецького юридичного інституту МВС України

Наукове товариство ДЮІ розпочало свою діяльність на теренах Криворіжжя з березня 2016 року. Головою наукового товариства було обрано кандидатку юридичних наук, доцентку, завідувачку кафедри цивільно-правових дисциплін Дар`ю Піддубну.

30 жовтня були проведені Загальні збори Наукового товариства, під час яких голова Наукового товариства прозвітувала про результати діяльності з 2016 року.

За нетривалий час своєї роботи Наукового товариства під керівництвом Дар’ї Сергіївни: налагоджено міжвузівські зв’язки, залучено до роботи практикуючих осіб та підписання з ними угод про наукове співробітництво, відбувається активна участь членів Наукового товариства у міжнародних, всеукраїнських конференціях, симпозіумах, круглих столах, долучення до Всеукраїнських правничих шкіл, Всеукраїнських судових дебатів, Всеукраїнської Парламентської правничої школи тощо.

Під час зборів на голову Наукового товариства було запропоновано кандидатуру завідувачки кафедри оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки, кандидатки юридичних наук Ольги Ковальової. Кандидатура була підтримана одноголосно.

Заступником голови обрано молоду та перспективну офіцерку поліції – Тетяну Яковлеву, секретарем – курсантку Владиславу Веселову.

«Нова команда безумовно продовжить вдалі напрацювання Наукового товариства ДЮІ. Також ми маємо на меті втілити новітні, сучасні проекти. Зокрема, всі бажаючи вже можуть ознайомитись із загальними положеннями Товариства та її складом на сайті ДЮІ» , зазначила новообрана голова наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів і молодих вчених Донецького юридичного інституту МВС України Ольга Ковальова.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Кафедра оперативно-розшукової діяльності

та інформаційної безпеки факультету №1