Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

У понеділок стартувала дистанційна державна атестація випускників 5-го курсу (2015 року набору, термін навчання 5 років  на основі повної загальної середньої освіти) Донецького юридичного інституту МВС України.

На слухачів факультету чекає державна атестація  з теорії держави і права, кримінального права, кримінального процесу та адміністративної діяльності яка вперше в історії факультету № 4 пройде дистанційно у зв’язку із запровадженням карантину для запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Для якісного проведення атестації організовані відео лекції та консультації на сайті дистанційного навчання інституту з екзаменаційних дисциплін.

У державної атестації дистанційно беруть участь 56 слухачів-працівників поліції з різних областей, а саме з Дніпропетровської, Донецької, Київської та  Кіровоградської областей.

Попри посилений варіант несення служби у зв’язку з запровадженням карантину майбутні фахівці не забувають про необхідність у вільний від роботи час готуватись до державних екзаменів щоб  наблизитись  до бажаної мети – отримання диплома бакалавра-юриста.

Тож, бажаємо випускникам у цей нелегкий час оптимізму, невичерпної енергії, плідної підготовки  та успішної дистанційної державної атестації.

Факультет  № 4