Шановна пані Валентино!

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ваша кропітка та наполеглива праця, висока організованість і відповідальність та неоціненний професіоналізм керівника оцінені по достоїнству і зараз Ви обіймаєте дуже відповідальну посаду заступника Криворізького міського голови.

Ви постійно проявляєте підтримку у вирішенні життєво важливих питань діяльності вишу-переселенця Донецького юридичного інстиуту, адже саме за такої підтримки стало можливим відновити та забезпечити успішну діяльність інституту на Криворіжжі. Велика шана Вам за гостинність міста, що прийняло нас у велику дружню родину. За отримання  чудової можливості розгорнути свою повноцінну освітню та наукову діяльність на теренах Кривого Рогу, відновлювити матеріально-технічну базу та позитивно розв’язувати побутові та соціальні питання - є дуже важливою та цінною для тих, хто вже за декілька років стануть на захист прав та свобод кожного мешканця цього міста.

Притаманні Вам доброта, небайдужість до своєї справи, гідно та почесно були визначені званням Заслужений працівник культури України та нагородженням Орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня.

Шановна пані Валентино!

Від щирого серця бажаємо, натхнення, турботи ласки, любові та затишку у душі. Нехай кожен день буде сповнений гарним настроєм, николи не подводить і дарує душевні зустрічі. Натхнення і творчості, хай сонце заглядає у вікна, а тепло у серце!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking