Шановний пане Федоре!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!

Обравши доя себе шлях служіння у виші-переселенці Ви стали частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту. Завдяки притаманним Вам високій організованості, відповідальності, доброті, небайдужості до своєї справи, людяності, умінню підтримати в будь-якій ситуації Ви досягли поваги від керівництва й усіх працівників навчального закладу, а такі риси саме ті, які допомагають Вам досягати все нових і нових висот, які будуть втілені у проекти реконструкції інституту та поліпшення умов матеріального забезпечення здобувачів вищої освіти та працівників інституту.

Прийміть найщиріші слова подяки за Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активну життєву позицію. Глибоко цінуємо Вас як сумлінного, дисциплінованого, високопрофесійного працівника, який самовіддано служить громаді інституту.

Шановний пане Федоре!

У Ваш День народження від усього серця зичимо Вам доброго здоров’я, сімейного благополуччя, сили і витримки, невичерпної енергії та наснаги у досягненні і реалізації поставлених цілей, а труднощі й негаразди хай ніколи не трапляються на Вашому життєвому шляху. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, доля буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

 З повагою
за дорученням коллективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Миколайович Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking